banner350

21 Ocak 2013 günlük burç yorumları

KOÇ

Bugün, iş ve kariyer alanlarınızda, kişiliğinizden kaynaklı bazı sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar yaşamaya meyilli olacaksınız. İş konuları fazlasıyla gündeminizde olacak. Sakin olmanızı öneririm.

BOĞA

Seyahat, eğitim ve yabancı ortaklı işlerinizde fikirsel olarak anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla aynı duyguları paylaşmakta zorlanabilirsiniz.

İKİZLER

Sosyal ortamlarda ortaklaşa para alanlarınızda bazı anlaşmazlıklar ve sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Hemen tepki vermemeye çalışmalısınız. Ev ortamları sizi rahatlatabilir. Böyle ortamlar oluşturmanız gerek.

YENGEÇ

Özel hayatınızda veya ortaklı işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kalabalık ortamlarda sakin olmaya özen gösterin. Yakın çevreniz sizi sakinleştirebilir.

ASLAN

Bugün, iş alanlarınıza dayalı seyahat ve işlerinizde bazı sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Bir sorunla karşılaşırsanız sakin durmaya ve hayata keyifle bakmaya çalışın.

BAŞAK

Bugün, aşk hayatınızda tutkularınızla hareket etmek bazı zorlanmaları beraberinde getirebilir. Yine borsa veya spekülasyona dayalı işleriniz varsa bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

Bugün yakın çevre iletişiminizde keyfiniz pek yerinde olmayabilir. Bazı konuları gözünüzde fazla büyütmeyin. Ev ve aile yaşantınızda bazı konuşmalara fazla tepki verebilirsiniz.

AKREP

İletişime dayalı işlerinizde bazı anlaşmazlıklar ve sorunlar oluşabilir. Sosyal ortamlarda ve arkadaşlarınızla bir aradayken parasal konuları kafanızda büyütüyorsunuz. Biraz gevşeyiniz.

YAY

Bugün, paraya dayalı işlerinizde bazı sorunlara ve anlaşmalıklara hazır olmalısınız. Önemli iş ve görüşmelerinizi başka bir gün yapmakta fayda olabilir. Fazla göz önünde olmayın.

OĞLAK

Ev ve aile hayatınızda bazı konularda fikir ayrılıkları ve sorunlar yaşamaya meyilli olabilirsiniz. Kendi söylediklerinizi bu aralar herkese kabul ettirmeye çalışıyorsunuz.

KOVA

İletişim konularında zorlandığınızdan, yakın çevrenizle iletişiminizde bazı anlaşmazlıklar öne çıkabilir. Ortaklaşa para konularınız bugünde devrede olacak. Bu nedenle dikkatli olunuz.

BALIK

Sosyal ortamlarda ve arkadaşlık ilişkilerinizde sabırsız ve anlayışsız davranmaya meyillisiniz. Özellikle paraya dayalı işlerinizde bugün daha dikkatli olmanızı tavsiye eriyorum.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner346

banner345

banner339

English Russian

banner344

banner294

banner349

banner220

banner138

banner347