banner350

19 Aralık Günlük Burç Yorumları Burç Özellikleri

 KOÇ burcu   

Bugün güzel haberler alarak kafanızdaki kuşku ve kuruntularınızdan kurtulabilirsiniz. Seyahat planınız varsa, bazı sıkışmalar olabilir. İş alanlarınızda güçlü insanlardan desteğiniz olacak.

BOĞA burcu 

Farklı yerler ve çevrelerde kendinizi gösterebilir, evinizde otursanız bile değişik bir şeyler yapmanın peşinde koşabilirsiniz. Arkadaşınızla yapılacak bir seyahat veya gezi planı çok hoşunuza gidebilir.

İKİZLER burcu 

Kafanız sorumluluklarınızla çok meşgul, iş alanlarınızda bazı detayları gözden kaçırabilirsiniz. İş alanlarınızda ciddi adımlar söz konusu. İş yoğunluğu yüzünden özel hayatınıza özen gösteremeyebilirsiniz.

YENGEÇ burcu 

Bugün, değişik ve sizden farklı insanlarla bir araya gelmek ve onların programıyla gününüzü geçirmek isteyeceksiniz. Bu ortamlar sevdiğiniz kişinin ortamı olabilir. Duyacaklarınız canınızı sıkmamalı.

ASLAN burcu

Sevdiğiniz kişinin maddi durumuyla ilgili konular gündemde olabilir veya ortaklaşa alışveriş yapabilirsiniz. İş ortamlarınızda yaşadıklarınızı paylaştıkça sevginiz ve güveniniz artacak. Desteğiniz yüksek.

BAŞAK burcu 

Sevgi dolu, anlayışlı ve karşı tarafın isteklerine yönelik bir gün geçireceksiniz. Aşk hayatınızda güçlü etkilere sahipsiniz. Ev ortamlarınızda sevdiklerinizle anlaşmakta bazı zorlanmalar oluşabilir.

TERAZİ burcu

Rahatça işlerinizi halledebilir ve kendinize yönelik bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle konuşmalarınız gün içinde hızlanacak ama onlarla aynı doğrultuda hareket edemeyebilirsiniz.

AKREP burcu

Bugün oldukça keyifli, romantik, anlayışlı bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanla rahat iletişime geçebilir, bir yerlere giderek vaktinizi harcayabilirsiniz. Bu aralar kendinize yatırım yapmalısınız.

YAY burcu 

Bugün ev ve aile ortamınızda oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Para konularında bu aralar gücünüzü ortaya koyacaksınız. Davranışlarınızla, istekleriniz gün içinde örtüşmeyebilir.

OĞLAK burcu

Yakın çevrenizle ve iletişim halinde olduklarınızla oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizin sizi hayat kararlarınızda desteklemesi hoşunuza gidecek, bazı şeyleri fazla zorlamayın.

KOVA burcu 

Parasal konularda iyimser tavrınızı sürdürecek, gün içinde para harcamaya meyilli olacaksınız. Fırsatlar kapınızda ama siz istediğiniz koşullara çevirmekte zorlanıyorsunuz. Keyifli gelişmeler olacak.

BALIK burcu

Bugün, sevdiklerinizle ve size keyif veren insanlarla bir arada olmayı tercih edeceksiniz yalnız bazı konuşmalar ve görüşmeler pek hoşunuza gitmeyebilir. Arkadaşlarınızın sizi desteklediğini unutmayın.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner346

banner345

banner339

English Russian

banner344

banner294

banner349

banner220

banner138

banner347