banner350

18 Kasım Günlük Burç Yorumları

Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar: (21 Mart - 19 Nisan)
Günün en önemli konusu maddiyat olacak. Cebinizdekileri tutumlu harcamanın yolunu bulmalısınız. Yapacağınız alışverişlerin ne kadar elzem olduğunu düşünmelisiniz. Gereksiz harcamalardan kaçmalı, paranızı daha iyi değerlendirmelisiniz. Gelirlerinizi gözden geçirmenizi ve bütçenizi düzenlemenizi öneririm.

Boğa burçları ve yükseleni Boğa olanlar: (20 Nisan - 20 Mayıs)
Bugün olayları zorlamanıza gerek olmayacak. Doğal olarak ön planda olacağınız için şartları kendinizden yana kullanabilirsiniz. Bunu fırsat bilip, kişisel konulara ağırlık vermenizi tavsiye ederim. Başta sağlık olmak üzere kendinizle ilgilenmeniz iyi olacak. Başlamak istediğiniz yeni şeyleri gündeme almalısınız.

İkizler burçları ve yükseleni İkizler olanlar: (21 Mayıs - 20 Haziran)
Gün içinde karamsarlıktan sıyrılmalısınız. Şartlar sizin istediğiniz gibi ilerlemese de, iyimserliğinizi korumalısınız. Olayların arkasındaki gerçekleri görmek için daha sağduyulu olmanızı öneririm. Geçmiş konular gündeme gelirken sinirlerinizi bozmamalı, olayları akışına bırakmalısınız.

Yengeç burçları ve yükseleni Yengeç olanlar: (21 Haziran - 22 Temmuz)
Bugün dostlarınızdan aldığınız öğütler altın niteliğinde olabilir. O yüzden arkadaşlıklara önem vermeli, sosyalleşmelisiniz. Hep birlikte hareket ettiğinizde umutlarınız artığını görmeniz mümkün olacak. Yalnız başınaysanız, gelecek günler için plan yapabilir ve ajandanızı gözden geçirebilirsiniz.

Aslan burçları ve yükseleni Aslan olanlar: (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Gün içinde önemli kişilerle birlikte olabilirsiniz. Özellikle işle ilgili konularda hızlı gelişmeler olması mümkün. Kendinizi göstermek ve saygınlığınızı artırmak için bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririm. Hedeflerinizi ortaya koymakta çekinmemelisiniz. Bakışları üstünüze toplamakta zorlanmayacaksınız.

Başak burçları ve yükseleni Başak olanlar: (23 Ağustos - 22 Eylül)
Üstünde durmanız gereken hukuksal konular varsa, şans sizden yana olacak. Yanı sıra konusunda uzman kişilere danışmanız gereken işlere zaman ayırabilirsiniz. Bugün hayatınızı maddi ve manevi anlamda genişletmeye çalışmalısınız. Yeni tanıştığınız kişiler de size yardımcı olacak.

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlar: (23 Eylül - 22 Ekim)
Gün içinde en çok ağırlık vermeniz gereken konu maddi alanlarda olacak. Özellikle borç ve alacak ilişkisine dikkat etmelisiniz. Eşiniz veya ortağınız kaynaklı yeni ödemeler gündeme gelebilir. Ortaklaşa harcama yapmanız gerekiyorsa kontrollü olmanızda yarar olacak. Hesabı kimin ödeyeceğini bilmeden adım atmamalısınız.

Akrep burçları ve yükseleni Akrep olanlar: (23 Ekim - 21 Kasım)
Bugün eşinizden yana iyi gelişmeler olabilir. Onun alacağı güzel bir haber, sizi de mutlu edebilir. Eğer bir ilişkiniz yoksa, etrafınızdaki kişilere alıcı gözüyle bakmanızı tavsiye ederim. İkili ilişkilerinizi geliştireceğiniz bugünü tek başınıza geçirmemelisiniz. Başkalarına danışmak, yardım istemek için de şanslı bir gündesiniz.

Yay burçları ve yükseleni Yay olanlar: (22 Kasım - 20 Aralık)
Bugün yaptığınız işlerin çokluğuna değil, yararlı olup olmadığına bakmalısınız. Daha verimli ve pratik olmak için hünerlerinizi ortaya koymanızı öneririm. Gün içinde kendinizi yormayın. Gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayan kişilerle, çalışanlarınızla iyi ilişkiler geliştirmelisiniz. Böylece daha rahat ilerleyeceksiniz.

Oğlak burçları ve yükseleni Oğlak olanlar: (21 Aralık - 19 Ocak)
Yaratıcılığınız sayesinde hayattan keyif alacağınız bir günden geçireceksiniz. Kendinize vakit ayırma şansınız olursa, güzel bir filme veya bir konser gitmek iyi gelecek. Hobilerinize de yönelebilirsiniz. Cesaretiniz artacağı için aşka yelken açabilirsiniz. Ancak abartılı davranmamanızı ve risk almamanızı tavsiye ederim.

Kova burçları ve yükseleni Kova olanlar: (20 Ocak - 18 Şubat)
İşle ilgili yoğunluğunuz devam ederken, eve de zaman ayırmalısınız. Aile içinde yapmanız gerekenleri toparlamalısınız. Özellikle güvenliğinize önem vermeli, sizi ve ailenizi düşündüren konuların üstüne gitmelisiniz. Ev içinde gerekenleri bitirdiğinizde duygusal açıdan rahatlayıp, işinize daha rahat odaklanabileceksiniz.

Balık burçları ve yükseleni Balık olanlar:(19 Şubat - 20 Mart)
Bugün fikirlerinizi ortaya koymaktan zevk duyabilirsiniz. Yakın çevrenizde sizi dinlemek isteyen kişiler olacak. Onlala sohbet etmekten siz de zevk alacak, yeni şeyler öğreneceksiniz. Kardeşleriniz, komşularınız ya da akranlarınızla bağlantı kurmalı ve onlarla ilgilenmeyi ihmal etmemelisiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner346

banner345

banner339

English Russian

banner344

banner294

banner349

banner220

banner138

banner347