14 Ocak 2013 günlük burç yorumları

KOÇ

Bugün yerinizde duramayacağınız etkilerle birçok işinizi halletmek üzere kolları sıvayabilirsiniz. İş ortamınızdaki yoğunluğun etkilerini azaltmak için birikmiş işlerinizi bugün yapmak isteyebilirsiniz.

BOĞA

Bugün, aşk hayatınızda tam da istediğiniz gibi hareketlenmeler oluşabilir. Kendinizi fazlasıyla enerjik hissedecek, eğlenceli ortamlarda bulunmaktan daha fazla keyif alacaksınız.

İKİZLER

Bugün evinizde dinlenmek veya vakit geçirmek en büyük arzunuz olabilir. Duygu değişimleriniz sizi yoruyor, bu yüzden sabit ve ayaklarınızın yere sağlam basacağı konular ilginizi çekecek.

YENGEÇ

Bugün, yakın çevrenizle beraber hareket etmek, sevdiklerinizle bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Yine sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa geziler, ziyaretler ve gezilecek yerler ilginizi çekebilir.

ASLAN

Bugün maddi konularda içiniz rahat hareket edeceksiniz çünkü işlerinizin doğru zamanda devrede olduğunu biliyorsunuz. Ailevi konularda planlarınızı gün içinde devreye sokabilirsiniz, konuşmalarınız artacak.

BAŞAK

Bugün yerinizde duramayacak, yakın çevrenizle oldukça aktif oluşumlar içine gireceksiniz. Ev hayatınızda geçmiş konu ve olaylar karşınıza çıkabilir. Sevdiklerinize duygularınızı güçlü bir şekilde ifade edeceksiniz.

TERAZİ

Kafanızı dinlemek ve geri planda kalarak kendinize daha fazla vakit ayırmak niyetinde olabilirsiniz. Kalabalık ortamlar size göre olmayacak. Maddi konularda halledilmesi gerekenler devrede olabilir.

AKREP

Sosyal ortamlarınızda aktif, yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Önemli konuşmalar ve teklifler gündemde, birden fazla teklif karşısında karar vermekte zorlanabilirsiniz. Daha çok kendinize odaklısınız.

YAY

Bugün kalabalık ortamlar içinde yer almayı isteyecek, kendinizi birçok işten sorumlu hissedeceksiniz. Topluluk içinde başka insanlara konuşmalarınızı ve görüşlerinizi aktarmanız kolay gözüküyor.

OĞLAK

Bugün iş alanlarınızdan uzaklaşmak, değişik yer ve ortamlar içinde bulunmak daha ön planda olacak. Harekete geçmek ve kendinizi heyecanlı hissetmek, yaşamdan alacağınız zevki ikiye katlayabilir.

KOVA

Bugün, tek başınıza olmak ve hareket etmektense, sevdiklerinizle paylaşım içinde olmak ve ortak harcamalarda bulunmak daha iyi olacak. Programınızı iyi yapın. İş alanlarınızda bazı görüşmeler devrede.

BALIK

Özel ilişkilerinizde sevdiğiniz kişiyle paylaşımlarınız artabilir, beraber program yapabilirsiniz. Her tür konuyu bu aralar fazlasıyla irdeliyorsunuz. Şüpheciliği bir kenara bırakarak ilerlemeye çalışın.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner346

banner345

banner339

English Russian

banner344

banner294

banner220

banner138

banner347