banner350

11 Aralık Günlük Burç Yorumları Burç Özellikleri

 KOÇ burc

Bugün başkalarının kaynakları ve para alanlarında ciddi ve sorumluluk sahibi adımlarınız olacak. Beklediğiniz iş ortamlarından veya çevrelerden istediğiniz yardım ve desteği alacaksınız.

BOĞA burcu 

Özel yaşantınızda ve ortaklı işlerinizde üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirmek için uğraşabilir, hayata biraz da ciddi gözlerle bakabilirsiniz. Değişimlere karşı biraz daha açık olmalısınız.

İKİZLER burcu 

İş ve hizmet alanlarınızda biraz ciddi ve elle tutulur işlerin peşinden koşacaksınız. Fazla çalışma koşulları ruhsal sağlığınızı zorlayabilir. Sevdiğiniz insan size birçok konuda destek olacak.

YENGEÇ burcu 

Aşk hayatınızda bugün duygularınızı göstermek kolay olmayabilir. Aşk hayatınızda ve çocuk alanlarınızda yerine getirmek zorunda olduğunuz sorumlulukları yapmayı tercih edebilirsiniz.

ASLAN burcu 

Ev ve aile hayatınızda sorumluluklarınızın ve yapacaklarınızın ağır basacağı bir gün olacak. İş alanlarınızda başkalarından alacağınız desteklerle istediklerinizi rahat gerçekleştirebilirsiniz.

BAŞAK burcu 

İletişim halinde olacaklarınızla bugün zorlanabilirsiniz, bu biraz da sizin duygularınızı kapatmanızdan ve işi çok ciddiye almanızdan kaynaklanacak. Hayata aşkla bakmanız çok şeyi değiştirebilir.

TERAZİ burcu 

Parasal konularda önemli sorumluluklarınız görülüyor. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar hesaplamak sinirlerinizi yıpratabilir. Aile hayatınızda yapılması gerekenler ön planda olabilir.

AKREP burcu 

Hayata farklı ve güzel yönünden bakmak isteyeceksiniz ama yapmak zorunda olacaklarınız sizi aşağıya çekebilir. Kafanızda bazı şeyleri netleştirmeniz gerekiyor. Çevrenizden güzel destekler alacaksınız.

YAY burcu

Kendinizden çok başkalarına yardım etmek ve onlar için bir şeyler yapmak zorunluluğu ön planda olabilir. Bazı konuları kafanıza fazla takabilirsiniz. Maddi anlamda desteğiniz ve şansınız yüksek.

OĞLAK burcu 
Arkadaşlarınıza ve çevrenize karşı kendinizi sorumlu hissedecek, toplum içinde ve birtakım organizasyonlarda işinizi fazlasıyla ciddiye alacaksınız. Gücünüzü bugün etkili bir biçimde kullanacaksınız.

KOVA burcu 
İş ortamınızda sorumluluklarınızı diğer insanlara göre fazlasıyla üstlenecek, olayları ciddiye almaya meyilli olacaksınız. Bu da rahat ve istediğiniz gibi hareket etmenizi engelleyecek. Gizli destekleriniz var.

BALIK burcu 

Seyahat ve iş ortamlarınızda hayata bakış açınız bugün dar olabilir. Bulunacağınız çevrelerde işinizi yapmak ve bir an önce gitmek arzusunda olabilirsiniz. Sosyal ortamlardan desteğiniz yüksek olacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner346

banner345

banner339

English Russian

banner344

banner294

banner349

banner220

banner138

banner347