10 Ocak 2013 günlük burç yorumları

KOÇ 
Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz iyimser duygularla, iş ortamlarınızda tamamlamanız gereken işleriniz üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bu dönemde parasal konularda birtakım kalıcı adımlar atabilirsiniz.

BOĞA
Bugün, eğlenceli ortam ve konulara daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Çocuğunuz varsa, ona vakit ayırmak önemli olacak. Uzaktan alacağınız bazı önemli haberler sizi mutlu edebilir.

İKİZLER
Evinizin düzenine yönelik çalışmalarınız bugün gündeme gelebilir. Dinlenmek ve kendinize vakit ayırmak önemliyken, hiç istemeseniz de başkaları için bir şeyler yapmak zorunda kalabilirsiniz.

YENGEÇ
Yakın çevrenizle iletişim halinde olacaksınız, yalnız başkaları için yapmanız gerekenler bugün öne çıkabilir. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz gün içinde iyi akacak. Ortaklaşa işlerinizde oldukça şanslısınız.

ASLAN
Bugün, sahip olduğunuz değerler sizin için önemli olacak ama parasal konulara değişken yaklaşacaksınız. Bu dönemde iş alanlarınızdaki bazı görüşmelerinizi artık kalıcı platforma taşıyabilirsiniz.

BAŞAK
Yerinizde duramayacağınız bir gün olabilir. Duygusal iletişiminizde birkaç gündür yaşadığınız birtakım zorluklar yavaş yavaş geride kalmaya başlayacak. Bugün kafanız çözüme yönelik çalışabilir.

TERAZİ

Bugün, üzerinizde hissedeceğiniz üşengeçlik ve ağırlık, görüşmek üzere söz verdiğiniz insanlara karşı zorlanmanıza neden olabilir. Bir kere kendinizi harekete geçirdikten sonra rahatlayacaksınız.

AKREP
Sosyal çevrenizden insanlarla görüşme arzunuz bugün yüksek olacak. Aile hayatınızda üstlendiğiniz bazı fedakârlıkları bugün nihayet bilinçli ve organize bir şekilde halledebileceksiniz.

YAY
Bugün yerinizde duramayan yapınızla sosyal ortamlarda ve kalabalık yerlerde bulunmak, sosyalleşmek isteyebilirsiniz. İş konularına eğilecek, iletişime dayalı işlerinizde, istediğiniz desteği alacaksınız.

OĞLAK
Yabancı ortamlar ve yerlerde bulunma isteğiniz fazla olabilir. Eğer uğraşacağınız bir işiniz yoksa, kısa seyahatler, yeni yerler görmek iyi gelebilir. İş alanlarınızda güzel ve kalıcı adımlar atılabilir.

KOVA
Bugün, sezgileriniz sizi yönlendirebilir. Canınız hiçbir şey yapmak istemiyorsa, yapmayın. Her şeyi gözden geçirme dönemindesiniz, Kariyeriniz için atacağınız adımlarda kalıcı ilişkiler kurabilirsiniz.

BALIK
Özel yaşantınız ve ikili ilişkileriniz bugün önem kazanıp devreye girmeye başlıyor. Geleceğinize yönelik konuşma ve görüşmeleriniz, işlerinizin ivmesini artırabilir. Aile hayatınızda keyfiniz yerinde olacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner346

banner345

banner339

English Russian

banner344

banner294

banner220

banner138

banner347