İl Emniyet Müdürü kadrosunu yeniledi
Kısa süre önce bazı emniyet müdür yardımcılarının görev yerlerini değiştiren Sağlam, şimdi de bazı ilçe emniyet müdürleri ve şube müdürlerinin görev yerlerinde değişikliğe gitti. Mustafa Sağlam, göreve geldikten kısa süre sonra Personel Şube'den sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Kırca'yı görevinden alarak Bilgi İşlem, İnşaat Emlak ile Gündoğmuş ve İbradı ilçelerinden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı'na getirmişti. 
Sağlam, Personel, Hukuk İşleri ve Kemer İlçe Emniyet Müdürlüklerinden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine ise Selahattin Okan'ı atadı. Asayiş Şube Müdürlüğünden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Ömer Sezer Güvenlik, Çevik Kuvvet, Foto Film ve Manavgat İlçesi'nden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı'na, tayin döneminde Denizli'den kente atanan Erdal Dengiz Asayiş Şube, Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Aksu ve Döşemealtı ilçelerinden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı'na getirildi. 
Diyarbakır'dan tayinle gelen Emniyet Müdür Yardımcısı Seyit Kırşan ise Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ile Alanya'dan Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı'na getirildi. Emniyet müdür yardımcılarının tayininin ardından 5 polis şefinin daha görev yerleri değişti. Kısa süre önce Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen Ali Saydam, Döşemealtı İlçe Emniyet Müdürü oldu. Döşemealtı İlçe Emniyet Müdürü Ali Şentürk ise Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne tayin edildi. Çocuk Şube Müdürü Ömer Saka Nöbetçi Müdürlüğe getirilirken, Konyaaltı İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Mahmut Bakındı ise Çocuk Şube Müdürü oldu. Ayrıca Muratpaşa İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Muhittin Ergen Konyaaltı İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığına getirildi. Tayinlerin devam edeceği, bazı ilçe ve şube müdürlerinin yerlerinin değiştirileceği kaydedildi. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner324

banner322

banner323

English Russian

banner321

banner294

banner220

banner138